You are here

Paweł Biega z DEM’a

Lidzbark Warmiński, Kazimierz Dolny i Konstancin-Jeziorna. To między innymi na biegach w tych miastach będzie można mnie spotkać w 2018 roku. Wszystko dzięki temu, że blog pawelbiega.pl objął swoim patronatem cały cykl wydarzeń Biegaj’MY z DEM’a. Zobaczcie co Was czeka w tym roku i gdzie się będziemy widzieć.

REKLAMA

Wszystko rozpocznie się już 15 kwietnia. Wraz z pierwszymi oznakami wiosny, w malowniczym Lidzbarku Warmińskim wystartuje Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika. W ramach tego wydarzenia biegacze będą mogli zmierzyć się na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Zawodnicy wystartują  wspólnie o  godz. 11:00. Limit czasu na 5 km to godzina, na 10 km – 1,5 godziny.

Po zmaganiach dorosłych będzie czas na to, aby w rywalizacji biegowej sprawdzili się najmłodsi. Dla nich zostanie przygotowana trasa o długości. ok. 500 m.  Ponadto jak zwykle będzie można skorzystać z atrakcji, m.in. strefy zabaw dla dzieci czy strefy relaksu.  Wśród gości pojawią się znane osoby ze świata sportu i rozrywki.

Festiwal Biegowy im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim otworzy Triadę Biegaj’MY z DEM’a.

We wszystkich wydarzeniach aktywny udział weźmie Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego Jacek Wiśniowski.

Festiwal Biegowy - Lidzbark Warmiński

Festiwal Biegowy - Lidzbark Warmiński

Kolejne zmagania już 20 maja. Tym razem biegacze z całej Polski zostaną zaproszeni do miasta, które w szczególny sposób zapisało się na kartach naszej historii – Kazimierza Dolnego.  Organizatorzy przygotowali dwie atestowane trasy na 5 i 10km. Bieg na 5 km wystartuje o godz. 10:00, a biegaczy będzie obowiązywał godzinny limit. Rywalizacja na 10 km wystartuje o 13:30 i potrwa do godz. 15:00.

Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II obejmie także rywalizację dla dzieci na dystansie ok. 500 m. A po wszystkim będzie można zjeść posiłek regeneracyjny w specjalnie przygotowanej strefie gastronomicznej.

Festiwal Biegowy - Kazimierz Dolny

Festiwal Biegowy - Kazimierz Dolny

Finał Triady odbędzie się 24 czerwca, nie gdzie indziej, jak w Konstancinie-Jeziornie. Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego zgromadzi biegaczy z całej Polski, którzy będą mogli nacieszyć się urokami uzdrowiska.  Na zawodników czekać będą atestowane trasy na 5 i 10 km.  Przyjemnie i szybko przebiegać będą ulicami miasta, które swoim urokiem przyciąga ludzi ze wszystkich zakątków kraju. Biegi na 5 i 10 km wystartują wspólnie o godz. 10:00, a biegaczy będzie obowiązywał limit czasowy odpowiednio: godzina i 1,5h.

Po zakończeniu rywalizacji dla dorosłych, na trasie na ok. 500 m zmierzą się najmłodsi uczestnicy wydarzenia. A potem oczywiście można skorzystać ze strefy relaksu zaadaptowanej na terenie Parku Zdrojowego.

Festiwal Biegowy - Konstancin-Jeziorna

Festiwal Biegowy - Konstancin-Jeziorna

Na wszystkich uczestników czekają bogate pakiety startowe ufundowane przez Sponsorów i Partnerów poszczególnych wydarzeń. Ponadto organizatorzy przygotowali ogromną pulę nagród: każdy Festiwal Biegowy to aż 96 nagród w różnych kategoriach!

Cykl biegów Biegaj’My z DEM’a z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.  W wydarzeniach wzięło udział już blisko 7 tysięcy biegaczy!

W tym roku nie może Was tam zabraknąć. Aby zapisać się na poszczególne biegi należy wejść na stronę www.biegajmyzdema.pl .

Wydarzenia biegowe znajdziecie także na Facebooku:

Odwiedźcie także Instagram: @biegajmyzdema , by zawsze być na bieżąco!

Sportowa rywalizacja, atrakcje dla całej rodziny oraz atmosfera, której nigdy nie zapomnisz. Do zobaczenia na linii startu!

REKLAMA

Post pochodzi oryginalnie ze strony: http://www.pawelbiega.pl/pawel-biega-z-dema/

Dodaj komentarz

Top